Tutkumuzu Paylaşacak Yıldızlarımızı Arıyoruz!

Yaptığımız işe büyük bir sevgi, bağlılık ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri, hep en iyiyi yapmayı hedefliyor ve bu sektörden kazandığımızı bu sektöre yatırıyoruz.

İşimizi aslında “iş” olmaktan çok bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz. Bireylerin yaşam kalitelerini artıran, onlara sürekli kaliteli ürünler sunan bir şirket olmak için çok çabalıyoruz. Her birimiz, yaptığımız işle, müşterilerimize “kaliteli ve uygun ürün” bulabilmesi için önemli bir rol üstleniyoruz. Bu bilinç, bizim için en önemli motivasyon kaynağı

İyi insanlar ile çalışıyoruz

İş ortamımızda, çok değerli profesyoneller ve daha önemlisi çok “iyi insan”lar ile çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor, yardım ediyor, ortak aklın gücüne inanıyoruz.

Takım çalışmasını seviyoruz

Her geçen gün büyüyen Eryıldız Ailesi’ne, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven arkadaşlar katmak istiyoruz.

Benimsiyor ve Paylaşıyoruz

Misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan, değerlerimizi kendi değerleri ile örtüştüren geleceğin Eryıldızlıları ile tanışma heyecanı içindeyiz.

AÇIK POZİSYONLAR

Açık Pozisyon Lokasyon Departman Tarih
Kasiyer Samsun / Canik Kasiyer Ağustos 1, 2016

Ürünlerimizi online satın almak istiyorsanız sizi e-ticaret sitemize bekliyoruz...

× Whatsapp Sipariş Hattı