Biz Kimiz

Toplumsal Sorumluluğumuz

Eryıldız Hırdavat Tic. Ltd. Şti, toplumsal sorumluluk anlayışıyla, faaliyet gösterdiği bölgelerde istihdam, büyüme ve katma değer yaratarak ekonomik fayda yaratmanın yanı sıra kurulduğu günden itibaren toplumsal ve çevresel konularda da öncü faaliyetleriyle “sürdürülebilir gelişim” için çalışmaktadır. Sosyal standartları iyileştirmek ve sürdürülebilir gelişim önündeki engelleri kaldırabilmek için projeler geliştirir ve uygularız.

Değerlerimiz

Eryıldız Hırdavat kurum ve çalışanlarıyla öncelikli olarak müşteri memnuniyetini dikkate alır. Tüm ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, daha da fazlasını sunmayı hedef edinmiş olup bunun için tüm birikimini, mali gücünü ve çalışanlarının emeğini ortaya koyar. Hiçbir zaman ödün vermeyeceği iyi iş ahlakı sayesinde de başarı grafiğini sürekli yükseltmektedir. Bu sayede her türlü iş ilişkisini sağlıkla bir şekilde götürebilmektedir.

Bunların yanı sıra müşteriye sağladığımız memnuniyetin en önemli sebebi kurum içinde tüm çalışanlar arasında var olan sevgi ve saygıdır. Bu kurulduğumuz günden beri en önemli değerlerimizden biridir.

Aynı zamanda şirket bünyesinde sürekli verilen eğitimler sayesinde Eryıldız Hırdavat en başarılı hırdavat firmalarından biri olarak adını alır. Eryıldız hırdavat gelişmeyi ve yeniliklerle bir önceki kotasını daima aşmayı hedefler ve bunu hayata geçirir.

Hemen Ara
Open chat

Enter your keyword